Sadzīves nosūces ventilatori

WE un OK sērijas sadzīves nosūces ventilatori                                                                               

Paši vienkāršākie Basic tipa nosūces ventilatori. Ventilatorus paredzēts uzstādīt tualetēs, vannas istabās, skapjos, garāžās, pagrabos u.c. telpās. Visi ventilatori ir aprīkoti ar vienvirziena pretvārstu, lai novērstu aukstā gaisa un insektu iekļūšanu atpakaļ telpā, kad ventilators nedarbojas. Ventilatoru motori ir aprīkoti ar bukšu motoriem, līdzarto tos ieteicams uzstādīt horizontālā pozīcijā. Standartā šo sēriju ventilatori tiek piedāvāti bez papidus sensoriem. Atsevišķi ir iespējams pasūtīt gan WE, gan OK sērijas ventilatorus ar taimeri vai ar mitruma sensoru + taimeri, kā arī bez vienvirziena pretvārsta. Tāpat iespējams pasūtīt ventilatora korpusus jebkurā RAL krāsā un ar LED diodēm (pasūtījumiem virs 100gab).

WE un OK sērijas ventilatoru modeļi, tehniskie dati un instrukcija.

_______________________________________________________________

MM sērijas sadzīves nosūces ventilatori.             

Vidējas un augstākās klases sadzīves nosūces ventilatori. Visi šīs sērijas ventilatoru motori ir aprīkoti ar japāņu uzņēmuma NSK lodīšu gultņiem, kas spēj nodrošināt nepārtrauktu ventilatora darbību pat 30 000 stundu garumā. Ventilatorus paredzēts uzstādīt tualetēs, vannas istabās, skapjos, garāžās, pagrabos u.c. telpās. Šos modeļus iespējams uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli. Visi ventilatori ir aprīkoti ar vienvirziena pretvārstu, lai novērstu aukstā gaisa un insektu iekļūšanu atpakaļ telpā, kad ventilators nedarbojas. MM sērijas ventilatorus iespējams iegādāties arī ar taimeri, gaismas sensoru + taimeri vai mitruma sensoru + taimeri, kā arī ar kvadrātveida vai apaļas formas dekoratīvo restīti. Tāpat iespējams pasūtīt ventilatora korpusus jebkurā RAL krāsā un ar LED diodēm (pasūtījumiem virs 100gab).

MM sērijas ventilatoru modeļi, tehniskie dati un instrukcija.

_______________________________________________________________

MM-P sērijas sadzīves nosūces ventilatori.

Dekoratīvi nosūces ventilatori ar glancētu stikla flīzes tipa dekoratīvo paneli. Visi šīs sērijas ventilatoru motori ir aprīkoti ar japāņu uzņēmuma NSK lodīšu gultņiem, kas spēj nodrošināt nepārtrauktu ventilatora darbību pat 30 000 stundu garumā. Ventilatorus paredzēts uzstādīt tualetēs, vannas istabās, skapjos, garāžās, pagrabos u.c. telpās. Šos modeļus iespējams uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli. Visi ventilatori ir aprīkoti ar vienvirziena pretvārstu, lai novērstu aukstā gaisa un insektu iekļūšanu atpakaļ telpā, kad ventilators nedarbojas. Šobrīd diemžēl nepiedāvājam šī modeļa ventilatorus ar sensoriem.

MM-P sērijas ventilatoru modeļi un tehniskie dati.