SIENAS REKUPERATORS ECO-FRESH 07

Attēlos redzamā nerūsējošā tērauda kupolveida restīte pieejama kā izvēles fasondaļa par atsevišķu samaksu. Standartā iekārta aprīkota ar baltu plastmasas restīti ar jumtiņu.

Bilde 2014-08-09 at 14.41.27

Kas ir rekuperators?

Rekuperators ir ventilācijas sistēmas gaisa apstrādes iekārta, ar kuras palīdzību gaiss no iekštelpas netiek nelietderīgi izmests, bet ar to tiek uzsildīts (atdzesēts) telpā ieplūstošais gaiss, tādējādi būtiski samazinot enerģijas patēriņu, kas būtu nepieciešams piespiedu gaisa uzsildīšanai.

Rekuperācijas efektivitāte

Lai iekārtu uzskatītu par efektīvu tai jādarbojas ar 0 – 100% efektivitāti, kur pie 0% iekštelpas gaiss tiek izmests, to pat neizmantojot un 100%, kad gaiss tiek uzsildīts telpas temperatūrā, kas ir ideālais variants.Kā mēs zinām, dabā ideālu apstākļu nepastāv, tāpēc par ļoti labām iekārtām tiek uzskatītas tās, kuras spēj pārsniegt 80% efektivitāti.

Par ECO-FRESH 07

Tā kā ventilācijai jaunbūvēs vai renovējot vecākas ēkas netiek pievērsta pastiprināta uzmanība, nereti telpā veidojas bezgaiss, (it īpaši to var pamanīt no rītiem, kad ir nedaudz apgrūtinātāka elpšana cau degunu), mitrums un pelējums, vai sliktais gaiss netiek pietiekami apmainīts pret svaigu, vai personām, kas uzturas šādās telpās izveidojas dažādas alerģijas vai elpošanas apgrūtinājumi.

ECO-FRESH 07 rūpējas tieši par visām iepriekšminētajām problēmām, lai novērstu to veidošanos, it īpaši mitruma, pelējuma un iespējamu alerģiju.

ECO-FRESH 07 ir sienas rekuperators dzīvoklim, privātmājai, vasarnīcai, ofisam vai citai telpai. Tas ir paredzēts svaiga gaisa nodrošināšanai telpās, mitruma un pelējuma sēnīšu likvidēšanai, nodrošinot dezinficētu gaisu astmas un alerģiju slimniekiem. Iekārta ir izgatavota īpaši  kompakta, lai aizņemtu pēc iespējas mazāku platību jūsu būvē un lai darbotos ar lielāko iespējamo efektivitāti. Tā ir aprīkota ar keramikas siltummaini, kas ļoti labi sevī uzņem un tālāk spēj atdot siltumenerģiju. Siltummaiņa centrā ir iestrādāts elektriskais sildelements, kas vajadzības gadījumā piesilda ienākošo gaisu (ja tas ir zem +17*C), lai telpā netiktu ievadīts auksts gaiss. Abās siltummaiņa pusēs ir uzstādīti aksiālie ventilatori ar gaisa ražību līdz 120m3/h (46W), kur katrs no tiem nodrošina gaisa plūsmu vēlamajā virzienā (gaisa pieplūde vai nosūce), kuru iespējams regulēt ar 5 ātrumiem. Darbinot iekārtu siltuma reģenerācijas (rekuperacijas) režīmā, tā automātiski pārslēdz plūsmas virzienus ik pēc 90 sekundēm, tādējādi nodrošinot telpā svaigu gaisu noteiktajā laika periodā. Sakomplektējot visas iepriekšminētās detaļas kopā, iekārtas siltuma reģenerācija pārsniedz 90%, līdz ar to, iekārtu var uzskatīt par augstākās klases rekuperācijas iekārtu. Papildus tam visam, iekārta ir aprīkota ar filtriem, kas pievadāmo gaisu attīra no putekļiem, smiltīm, mikrobiem un smakām. Pirms gaisa pievadīšanas pašā telpā, tas tiek jonizēts (attīrīts no baktērijām).

Viss, kas nepieciešams iekārtas uzstādīšanai ir izurbt sienā attiecīgā izmēra caurumu, piestiprināt fasādes un iekšējo restīti, un nodrošināt strāvas padevi. Tā kā iekārta jau ir ieprogrammēta, jums nevajadzēs tai nepārtraukti sekot līdzi. Protams, ir iespējams arī pašam regulēt visas iekārtas darbības. Platība, ko iekārta aizņems Jūsu telpā būs 210mm apaļa restīte un pievadāmais kabelis. Uz ārsienas restīte aizņems nieka 190x200mm. Minimālais sienas biezums 320mm. Korpusu iespējams pagarināt līdz ~500mm.

Specifikācija LATVIEŠU valodā (.pdf)
Specifikācija ANGĻU valodā (.pdf)                                                                                             Specifikācija KRIEVU valodā (.pdf)

kontakti